Foot Locker Midwest Region Championships
Saturday November 26, 2016 10:00 A.M.
Wayne E. Dannehl Cross Country Course

OFFICIAL RESULTS GIRLS FRESHMAN/SOPHOMORE RACE

Place Bib Name Yr Hometown Time Pace
1 226 Mia Garcia 9 PINCKNEY MI 19:24.5 6:15
2 221 Haley Aho 9 ALLEN PARK MI 19:26.1 6:16
3 90 Abigail Juedemann 10 SAINT LOUIS MO 19:40.1 6:20
4 35 Esther Cornish 9 WESTMINSTER CO 19:41.9 6:21
5 249 Lorelei Hayden 9 OMAHA NE 19:48.9 6:23
6 310 Kara Krol 10 CHESTERTON IN 19:49.1 6:23
7 289 Emily Paupore 9 NEGAUNEE MI 19:54.0 6:25
8 129 Havilah Pfarr 9 CLINTON WI 19:54.8 6:25
9 220 Brooke Aho 9 ALLEN PARK MI 19:54.8 6:25
10 286 Lauren Freeland 10 KENT CITY MI 19:58.4 6:26
11 175 Noelle Adriaens 10 BRIGHTON MI 20:01.2 6:27
12 45 Paige Fassbender 10 SLINGER WI 20:02.5 6:28
13 240 Alison Ball 9 OGDEN DUNES IN 20:04.8 6:28
14 11 Isla Anderson 9 WESTMINSTER CO 20:07.5 6:29
15 163 Eileen Tocco 9 MENOMONEE FALLS WI 20:10.0 6:30
16 171 Jennifer Weaver 10 FENTON MO 20:28.1 6:36
17 101 Lauren Lasceski 10 SAINT JOHNS MI 20:35.2 6:38
18 108 Jenna Lovejoy 9 FORT ATKINSON WI 20:36.6 6:38
19 172 Sophie Wichlac 9 O'FALLON IL 20:41.1 6:40
20 51 Taylor Frommer 10 ROCKFORD IL 20:45.9 6:42
21 27 Ashley Cass 10 DE FOREST WI 20:50.8 6:43
22 304 Thais Marques 10 THIENSVILLE WI 21:02.0 6:47
23 300 Emma Hupp 9 KENOSHA WI 21:08.9 6:49
24 39 Calla Dexheimer 10 RIVER FALLS WI 21:10.8 6:50
25 47 Eva Fisk 9 EARLHAM IA 21:30.0 6:56
26 279 Carmen Yoder 10 CROMWELL IN 21:33.1 6:57
27 233 Erika Rapp 10 WHITMORE LAKE MI 21:43.5 7:00
28 106 Ryann Locante 9 BROOKFIELD WI 21:48.6 7:02
29 166 Amanda Triebensee 10 PLYMOUTH WI 21:51.3 7:03
30 278 Ava Wojnowski 9 THIENSVILLE WI 21:56.4 7:04
31 122 Emma Nohara-Leclair 10 SAINT CHARLES MO 22:03.5 7:06
32 33 Isabelle Clary 10 LODI WI 22:08.5 7:08
33 285 Katherine Davis 9 KOUTS IN 22:11.4 7:09
34 146 Sophia Schillinger 10 CEDAR FALLS IA 22:24.2 7:13
35 187 Aly Gillum 9 GERMANTOWN HILLS IL 22:26.5 7:14
36 244 Lilly Clymer 10 WHITE LAKE MI 22:37.5 7:17
37 190 Payton Jenks Recker 10 COTTAGE GROVE WI 22:49.0 7:21
38 17 Emily Bartle 9 BELOIT WI 23:05.1 7:26
39 212 Melissa Schneider 9 MUSKEGO WI 23:08.3 7:27
40 68 Natalie Harmon 9 FENTON MI 23:08.4 7:27
41 123 Caroline Noskowiak 10 OCONOMOWOC WI 23:25.9 7:33
42 217 Madison Ustohal 9 FREMONT NE 23:47.8 7:40
43 120 Emily Nelson 9 MOUNT PLEASANT WI 24:06.2 7:46
44 184 Baylee Field 10 FREMONT NE 24:12.9 7:48
45 81 Claire Huss 10 SAINT PETERS MO 24:46.9 7:59
46 257 Sidney Klynstra 10 IONIA MI 25:43.2 8:17
47 195 Sarah Kimbro 9 METAMORA IL 26:05.1 8:24
48 28 Alexandra Caucutt 9 OCONOMOWOC WI 26:20.3 8:29
49 215 Callie Stewart 9 FREMONT NE 26:31.6 8:33